Закарпатські новини

Віра Півень: «Для успішного розвитку рідного міста треба єднати зусилля, знання та досвід»

1 червня 2020 року Благодійний Фонд Андрія Півня отримав нового керівника. Відтепер благодійними справами відомого ужгородського підприємця та мецената опікується його дружина Віра Півень.

Коротка довідка

Віра Півень – засновниця Гостинного двору «Чарда» та заводу віконних конструкцій «Нобілекс», керівник Благодійного Фонду Андрія Півня. Разом із чоловіком керує деякими напрямками родинної підприємницької діяльності. Мати трьох дітей. Андрій Півень називає дружину вірною підтримкою та опорою в житті.

Ми вирішили задати три питання Вірі Півень щодо подальшої діяльності в благодійній сфері.

Благодійність – особлива сфера. Як відчуваєте, Ви готові до такої роботі?

Погоджуюсь, благодійність й дійсно особлива. До неї не можна бути готовим або не готовим. Будь-яка допомога та підтримка має бути щирою, відданою, йти від серця, зсередини. Це не просто робота заради результату. Це частина життя. Невід’ємна та безумовна. Ми разом з чоловіком живемо цим напрямком давно, разом допомагаємо в маленьких та великих справах, тому ця посада – продовження нашої спільної діяльності.

Які плани на новій посаді?

Продовжувати, розвивати та допомагати. Звичайно, з останніми подіями в житті нашого міста, країни та світу довелося дещо корегувати плани. Але Фонд Андрія Півня продовжує працювати для ужгородців. Ми проводимо чимало проектів онлайн, але з нетерпінням чекаємо офлайнової роботи. В найближчих планах – відновлення навчальних програм та консультаційна допомога.

Ви сказали про корегування планів. Формат роботи Фонду буде змінено?

Певним чином, але не суттєво. Події останніх місяців показали, наскільки важливою та дієвою є взаємодопомога та підтримка, єднання заради досягнення мети. Це те, що мені б хотілося лишити як посткарантинне надбання. Ми й раніше наголошували на тому, що задля успішного розвитку рідного міста треба єднати зусилля, знання та досвід. В нашому баченні нічого не змінилося. Адже, Ужгород – наш спільний дім. Отже, будемо приводити до ладу. Спільно. У взаємоповазі та підтримці. Впевнена, в нас все вийде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 36 = 45