Події

Віра Півень: «Чарда» – це моя мрія, цінності нашої родини та ідеї мого чоловіка»

Шлях від народження ідеї до її реалізації був доволі тривалим. І навіть коли Гостинний Двір «Чарда» вже відкрився, він продовжував поступово, крок за кроком, добудовуватися.

Про народження «Чарди» в Ужгороді розповіла її засновниця – Віра Півень в інтерв’ю журналу «BOOMplustv».

За словами жінки, з самого початку було складно прийняти рішення відкрити свою справу, бо чоловік, Андрій Півень, не мав можливості підтримати дружину, він на той час будував військову кар’єру.

«Коли я наважилася розпочати свою справу, допомогли мені батьки. Може й для них моя мрія була близькою, а може бачили мої вагання на старті. Та й родина в нас велика, дружня, підтримка одне одного, допомога – традиційна позиція кожного», – згадує пані Віра.

Засновниця «Чарди» пояснює, що спочатку за планом мали бути ресторан і колиба. Потім стало зрозумілим, що є потреба у відкритих локаціях. Адже на Закарпатті дуже красива природа, багато сонячних днів.

«Так з’явилися альтанки, щоб відвідувачі могли відпочивати на свіжому повітрі. Потім з’явився мисливський будиночок. Але то вже ідея чоловіка, його давня мрія», – зауважила Віра Півень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

68 + = 73