Відкритий турнір з велоспорту-маунтенбайку для дітей та молоді провели в Ужгороді (Фото)

Опубліковано:

Юні велолюбителі змагалися сьогодні в Ужгороді у Боздоському парку у дитячих перегонах – відкритому турнірі з велоспорту-маунтенбайку для дітей та молоді, повідомляє пресслужба міськради.

Як розповів організатор та ідейний натхненник уже традиційних велозмагань, керівник велосипедного клубу “Велолідер” Микола Щадей, участь у турнірі взяли понад 200 дітей, були й гості із Мукачева та Будапешта, наймолодшим учасникам – 3 роки.

Такі змагання, за словами пана Миколи, проводять для пропагування активного відпочинку, привернення уваги до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок у місті, загалом популяризації велокультури.

Сьогоднішній турнір проводили окремо серед дівчаток та хлопчиків у трьох вікових категоріях: «Садок» (3-8 років); «Школа їзди» (7-10 років), «Крос-кантрі» (9-14 років), маленькі чемпіони проявили майстерність, швидкість та спритність. Провели й сімейну естафету «Тато, мама, я – вело-СІМ’Я».

Переможців та всіх присутніх привітав і заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай. Він нагадав, що міська рада прийняла Концепцію велосипедної інфраструктури, у місті будують нові велосипедні доріжки, відкривають також спортивні майданчики, загалом розвивають спортивну інфраструктуру.

Переможці отримали грамоти та цінні призи і подарунки від партнерів велозмагань.

Про Захід