Відійшов у вічність професор УжНУ Георгій Динис

Опубліковано:

В Ужгороді помер кандидат юридичних наук, доцент, професор, завідувач кафедри міжнародного права юридичного факультету УжНУ, член правління і голова Закарпатського обласного представництва Української асоціації міжнародного права Георгій Георгійович Динис.

Фах юриста Г.Г. Динис здобув у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка – відзнакою закінчив факультет міжнародних відносин та міжнародного права. Упродовж тривалого часу працював на Ближньому Сході та в Африці, в наукових інститутах Академії наук України.

Проводив наукові дослідження та лекції в університетах США (Джорджія, Орегон, в юридичній школі Еморі (Атланта), Карловому університеті (м.Прага).

У 1996-1998.рр. працював в якості юридичного експерта Робочої групи Ради Європи з питань підготовки Європейських Конвенцій захисту  гірських регіонів та сільськогосподарських районів.

Обирався Радником Комітету Радників Центральної та Східної Європи (Рада Європи) з питань транскордонного співробітництва (1998-2001рр.).

Автор більше 60 наукових, навчально-методичних публікацій з міжнародного права, права ЄС у вітчизняних та зарубіжних виданнях, інформує пресцентр УжНУ.

Про Захід