«Від дідуся та 5 онуків», – «Українська команда» відправила на передову дрони-камікадзе з побажаннями окупантам від українців

Опубліковано:

Волонтерський штаб «Українська команда» відправив захисникам на передову першу партію дронів-камікадзе, кошти на які донатили тисячі українців. Про це повідомляється на Facebook-сторінці штабу.

«Друзі, перша партія дронів-камікадзе, на які ви зібрали кошти, вже відправилась на фронт разом з кілограмом вибухівки та вашими «вибуховими посланнями» оркам. Наші волонтери побували на виробництві безпілотників і прикріпили до кожного з них записку з побажаннями, які були обрані серед інших патріотичних побажань учасників нашого збору», – удеться у повідомленні.

Серед побажань російським загарбникам, зокрема, були такі:
«Бахмут, Тримайся, я вже лечу! Ірина»
«На концерт Кобзона»
«За Кухарі від Галі! Володимир»
«За Дніпро!»
«На «удобрения». Василь»
«Горіть у пеклі, нечисть рашистська. Михайло»
«З Бучі за Руслана, батька 3-х синів! Алла»
«Ї#аш їх, куме!»
«За ЗСУ та Україну від Марини!»
«За загиблого Бікуса Андрія! Битися, а не журитися! Євген»
«Щоб «хароших рускіх» було більше. Андрій»
«За загиблого Ігоря Підгородецького»

Також серед цих дронів є один іменний дрон, на який задонатила 32 000 грн Валерія. З надписом: «Від дідуся та 5 онуків», повідомляє «Українська команда».

«Друзі, наш збір «Вибухове послання» триває. Ви задонатили вже мільйон гривень з необхідних 3,5 млн. Залишилося ще 2,4 млн грн! Донатьте! В коментарях пишіть свої вибухові послання ворогу. Ми відправимо їх ворогу нашими «злими птахами»! Ваші послання стануть останніми словами в житті окупантів», – наголошують у волонтерському штабі.

Відео — тут

Реквізити:
ПриватБанк
Монобанк.
UA Pay.
Повні реквізити.

Про Захід