Регіональні Новини Спорт

Ветерани війни пробігли крос на Чемпіонаті України в Ужгороді (Відео)

Більше 450 легкоатлетів зібралися в Ужгороді на Чемпіонат України. Серед них і ветеран війни Михайло Проскурня з Миколаєва. Не вперше: бігав за часів студентства, не зупинила навіть контузія, отримана на Сході. Зараз серед дванадцяти побратимів з усієї України виборов першість.

Михайло ПРОСКУРНЯ

військовослужбовець ЗСУ (м. Миколаїв)

Коли вчився в медучилищі – це було ще з 2006 по 2010 рік я бігав на змаганнях серед училищ. Після того, як пішов у армію в 2013 році ще трішки побігав і в 2014-му, коли отримав контузію, після того я більше не бігав і відновив біг навесні цього року. Брав участь у Національних «Іграх Нескорених» у вересні. Ну, планую надалі займатися.

Спортсмен та військовослужбовець із Закарпаття Ігор також вирішив долучитися до змагань. Із національним стягом у руках підтримував усіх присутніх ветеранів. Каже: свідомо не намагався конкурувати, а лише спонукав побратимів бігти до перемоги.

Ігор ШИНКАРЮК

ветеран АТО (Закарпатська обл.)

Я намагаюся брати участь у великій кількості заходів, особливо спортивного спрямування, або в тих заходах, які розвивають молодь і наше суспільство. Тут я в рамках певного етапу соціалізації військовослужбовців, ветеранів, так як я сам є ветераном. Тому я беру участь, підтримую їх тим, чим можу. Сам спортсмен, люблю спорт, але тут я не як спортсмен, а як ветеран війни.

На рівні з професійними спортсменами бігли ветерани війни на протезах, аби довести, що вони таки Нескорені.

Анатолій КОЛОМОЄЦЬ

віце-президент Федерації легкої атлетики Закарпатської області

Вперше за часів незалежної України ми в Ужгороді приймаємо такий чемпіонат. Різні дистанції, різні вікові групи: юнаки, юніори, молодь, дорослі. Родзинкою змагань є те, що беруть участь на 2-кілометровій дистанції разом із чоловіками учасники бойових дій. 2 людей стартувало. Бігли з прапором, фінішували.

У щорічному Чемпіонаті України з кросу брали участь спортсмени з усіх куточків країни. Різні групи учасників бігли малу, середню, та велику дистанції. Переможці своїх номінації поїдуть на зимовий Чемпіонат Європи.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 1 =