Ветерани перемогли у конкурсі Варто: скільки грошей їм вдасться залучити в громади

Опубліковано:

Ветеранські бізнеси з різних куточків України перемогли у конкурсі фінансування «Варто почати власну справу від Українського ветеранського фонду. Переможців обирала незалежна експертна комісія.

«Наразі триває процес підписання контрактів з переможцями. За контрактами ветеранські бізнес-проєкти отримають 7,4 мільйона гривень на реалізацію своїх підприємницьких ініціатив та розвиток. Кожен ветеранський бізнес є соціально-відповідальним, тому очікуємо, що підтримані ініціативи не лише стимулюватимуть економіку в громадах, а й позитивно впливатимуть загалом на ситуацію з працевлаштуванням, виробництвом та наданням послуг в регіонах», – каже Руслана Величко-Трифонюк, виконуюча обов’язки виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Нагадують, 22 квітня оголошено загальну кількість переможців. 85 ветеранських бізнес-проєктів з усієї України перемогли у конкурсі. Всього надійшло 219 заявок. 

Суми фінансування, за умовами конкурсу, для учасників становлять від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень. Список проєктів-переможців можна переглянути за посиланням.

Український ветеранський фонд 

Про Захід