Ветеранський тренд: створено мапу бізнесів АТОвців

Опубліковано:

Поки що на мапі позначено близько 30 бізнес-проектів – піцерії, кафе, ферми. Пропонують АТОвці і послуги з виробництва меблів та виготовлення ножів, медичні, реабілітаційні та навіть IT-послуги.

Упродовж останніх років в Україні ветеранський бізнес перетворився на тренд. Чоловіки та жінки, отримавши бойовий досвід на Донбасі, часто не хочуть чи не мають можливості повернутися до старої роботи. Рішенням для них стає власна справа, яка допомагає і заробити на життя, і реабілітуватися. Ветерани відкривають кав’ярні, майстерні чи просто працюють удома, приймаючи замовлення через соціальні мережі. Зазвичай вони беруть на роботу побратимів, роблять знижки для інших ветеранів, бійців, волонтерів, формуючи таким чином солідарну спільноту.

Найбільша кількість підприємств зосереджена на Київщині.

На сході України на мапі можна знайти лише декілька військовослужбовців-підприємців, які після повернення з АТО, зайнялися власним бізнесом.

Крім короткого опису проекту, на мапі позначені й координати підприємців, до яких можна звернутися за порадою або ж консультацією з питань відкриття власної справи.

Створило мапу видання Тиждень за сприяння Ветерано-сервіс.

Поки що ветеранська карта на етапі формування успішних прикладів повернення бійців до мирного життя та реалізації своїх бізнес-задумів.

Подивитися можна ТУТ.

Про Захід