Новини Західної України

Великі платники податків Львівщини уже сплатили 42 мільйони гривень військового збору

Протягом січня місяця 2020 року підприємства, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ВПП ДПС, сплатили до державного бюджету 42 млн гривень військового збору, що на 13 млн гривень більше ніж було перераховано за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Одночасно зазначаємо, що разова нецільова матеріальна допомога, яка надається роботодавцем на користь працівника не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, тобто не оподатковується. Сума нецільової благодійної допомоги, що надається роботодавцем на користь працівника, яка сукупно у 2020 році не перевищує 2940 грн не оподатковується, а в частині її перевищення є об’єктом оподаткування військовим збором на загальних підставах.

Відділ забезпечення роботи Львівського управління Офісу ВПП ДПС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

65 + = 72