Велика родина прикордонника Василя Шіпоша

Опубліковано:

У будинку прикордонника Василя Шіпоша завжди гомінко, весело та радісно. Велика родина налічує 11 осіб, розповідає Чопський прикордонний загін..

У 2018 році технік відділення зв’язку відділу “Великий Березний” Чопського загону прапорщик Василь Шіпош разом з дружиною Нелею заснували дитячий будинок сімейного типу у селищі Великий Березний Закарпатської області. На той момент подружжя уже мало донечку Катерину та сина Тараса. Проте, каже Василь, вони завжди мріяли про велику сім’ю, тож зважилися на такий серйозний крок.

Спочатку їхня родина поповнилася трьома новими дітками, а згодом ще чотирма сестричками. Усі діти походили з неблагополучних сімей Закарпатської області.

Василь та Неля стали першими, хто заснував дитячий будинок сімейного типу у Великоберезнянському районі Закарпаття. Наразі там функціонують 9 таких будинків. Великі родини тісно контактують та допомагають одна одній.

Василь зізнається: «Батьківська робота не легка та дуже відповідальна. Вона забирає багато сил і часу. Та все сторицею повертається, коли повертаєшся зі служби до коханої дружини та дев’ятьох дітей. Їхня любов і радість заряджають енергією. Втому, як рукою, знімає. Ми щасливі своїм вибором!»

Детальніше про те, як усе починалося та чим живе його велика родина, Василь та Неля розповідають у відео.

Про Захід