Велика Британія допомагатиме з евакуацією людей на Львівщину

Опубліковано:

До Львівської ОВА завітала іноземна делегація, на чолі з колишнім міністром соціальної політики та радником Бориса Джонсона Бруксом Філіпом Ньюмарком. Серед присутніх з делегації також був директор транспортної компанії «Amitours» Райтіс Булітс.

Упродовж зустрічі гостям представили діяльність трьох проєктів Львівської ОВА. Зокрема, медико-психологічн допомогу на Львівському залізничному вокзалі, консультативно-координаційні центри на Львівщини та Почуй Лікаря.

Також обговорили релокацію підприємств із регіонів, де тривають бойові дії та один з пріорітетних напрямків на 2023 рік – можливості для проживання людям похилого віку на Львівщині.

Представники делагації зацікавились розвитком майбутньої співпраці у сферах евакуації людей, медично-психологічного супроводу, координації центрів у районнах, підтримки проживання людей похилого віку, релокації підприємств.

До зустрічі також долучився директор Департамент економічної політики Львівської ОДАStepan Kuibida, відповідальний за роботу лікарів у Медико-психологічній допомозі на Львівському залізничному вокзалі Валентин Бордун та відповідальний за координацію менеджерів ККЦ Володимир Горак.

Львівська ОВА

Про Захід