Велозаїзд #bikeforlight відбувся: учасники їхали з Київщини на Закарпаття (Фото)

Опубліковано:

Учасники велозаїзду проїхали 900 кілометрів на велосипедах, здолавши відстань з Київщини на Закарпаття. Головна мета заходу – привернення уваги до безпеки дітей-пішоходів та велосипедистів на дорогах України. Відео можна переглянути тут.

Враженнями від заходу ділиться засновник та організатор проєкту #bikeforlight Сергій Овчаров:

«Проїхати 900 кілометрів на велосипеді здавалося не реальною метою. Але ось це сталося і я для себе зрозумів, що немає нічого неможливого. Все вийшло завдяки команді професіоналів, які допомогли підготуватись фізично, так і морально. Цей досвід захотілось переносити на інші сфери життя – бізнес, спілкування з людьми, особисте зростання.  Для себе я зрозумів (десь навіть більше знайшов підтвердження), що наш мозок і наше тіло – це гнучкі механізми, якими можна управляти. Маленькими кроками можна досягнути абсолютно будь-якої мети.  У процесі самого велозаїзду виникли вже наступні проекти, ідеї – захотілось більшого. Тепер є бажання проїхати із моєї батьківщини (Запорізька область) у Закарпаття, це понад 1000 кілометрів.  – Також за час велозаїзду в усіх областях України ми зустрічали однодумців, які локально роблять свої великі справи. Є бажання об’єднуватися і робити щось разом, тим більше у наш час всі комунікативні можливості для цього є»,  – каже чоловік.

В межах велозаїзду також влаштували благодійний збір коштів на придбання світловідбиваючих елементів. Частково цю мету втілили в життя. До слова, збір коштів на придбання 5 000 флікерів продовжили . Зробити благодійний внесок можна через кнопку на сайті bikeforlight.info. Також стоінку проєкту можна знайти і у мережі “Instagram“.

Про Захід