«Вдячність»: в Ужгороді розпочав роботу пленер образотворчого мистецтва для дітей та молоді (Фото)

Опубліковано:

У Міжнародний день захисту дітей у рамках ЕкоАртПроєкту «Срібний Дзвін-2023» розпочав роботу пленер образотворчого мистецтва для дітей та творчої молоді «Вдячність».

У виставкових залах Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая в оточенні картин видатного Гаврила Глюка та його дружини Ірини діти творили і навчались під час майстер-класу з пленерного живопису під керівництвом заслуженого художника України Сергія Біби, заслуженого художника України Василя Вовчка та директора музею Франциска Ерфана.

Привітали учасників заходу професор з окопу, військовий, депутат Закарпатської облради Федір Шандор, всесвітньовідомий музикант, найтитулованіший класичний гітарист Марко Топчій, народна художниця України, членкиня НСХУ, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва Київської дитячої академії мистецтв ім.М.І.Чембержі Наталія Ніколайчук та заступник директора департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА Віктор Кравчук.

Пленер проводять у три етапи протягом травня-червня у таких номінаціях: декоративно-прикладне мистецтво, графіка, живопис та фотографія. Вимоги до учасників: вік до 19 років та власні технічні засоби, з яких будуть створені роботи.

Також триває прийом заявок на музичний конкурс серед учнів та студентів до 18 років, які навчаються грі на класичній гітарі. Серед учасників розіграють цінні призи – дві класичні гітари з колекції іменитого американського майстра Дейва Скоттона. Детальнішу інформацію та умови участі шукайте на сторінці «Срібного Дзвону» у фейсбуці.

Департамент культури Закарпатської ОВА

Про Захід