Економіка Регіональні Новини

Валерій Пацкан вручив одну з нагород на церемонії «Бюджетна прозорість – 2019» (Фото)

Як пише на своїй сторінці у фейсбуці Голова Рахункової палати України Валерій Пацкан, вкрай напружений робочий вівторок завершився для нього несподівано приємно. Оскільки, він побував на церемонії «Бюджетна прозорість – 2019» – такий собі Оскар бюджетної ефективності серед українських обʼєднаних громад та міст.

“Разом с регіональною директоркою GIZ в Україні Сабіне Мюллер вручили нагороду «За найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості». Претендентів на нагороду було п’ять. Ці громади отримали найбільшу кількість балів за всіма показниками, які стосуються інноваційних практик, що застосовуються на усіх етапах бюджетного процесу. Наприклад, на своїх сайтах вони зробили повністю відкритою інформацію про бюджет. Надають громадянам онлайн консультації з бюджетних питань, створюють і розповсюджують друковану продукцію, в якій доступно розповідають звідки гроші і на які потреби вони йдуть. Крім того, використовують електронні рішення для впровадження бюджету участі, відкривають дані про фінанси комунальних підприємств, публікують звіти за результатами оцінки ефективності виконання бюджетних програм.

І це мене дуже тішить. Адже як керівників Рахункової палати я завжди відстоюю головний принцип – державних коштів не існує, є кошти платників податків, а отже кошти кожного з нас. І їх ефективному використанню може сприяти запровадження електронного бюджету по всій країні. Я вкрай задоволений, що маю однодумців серед керівників громад і вірю, що їх кількість зростатиме”, – зазначає Валерій Пацкан.

Хоча нагороди були гідні всі номінанти, але перемогла – Чмирівська громада (Луганська область).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

72 − = 64