Відео Події

Валерію Мурзі вручили підозру у зловживанні службовим становищем (Відео)

Прокуратура вважає, що дії головного лісника спричинили шкоду природно-заповідному фонду  на понад 2, 5 мільйона гривень. Справа тягнеться з 2016 року і зараз отримала новий розвиток.

Марина БЕЗЕГА

речник  прокуратури Закарпатської області

Наразі встановлено, що підозрюваний, спільно з першим заступником Закарпатського обласного управління лісо-мисливського господарства, а також директором одного з місцевих лісових господарств у період 2016 року, зловживаючи службовим становищем допустили, на думку правоохоронців, незаконні порубки деревини на території природно-заповідного фонду ужгородського лісо-мисливського господарства. Безпосередньо керівник Закарпатського обласного управління лісо-мисливського господарства, як вважає слідство, незаконно підписав план вирубок лісів на території ужгородського лісництва, на підставі чого вже керівник місцевого господарства, за попереднім погодженням із першим заступником обласного управління лісо-мисливського господарства, безпідставно видав та погодив лісорубні квитки.

Валерій МУРГА

начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

Є порушена кримінальна справа, порушена ще в 2016 році. Сьогодні мені вручили підозру, але я сподіваюся і впевнений в тому, що правоохоронні органи розглянуть об’єктивно це питання. І хочу запевнити всіх, що Закарпатське обласне управління відкрите до співпраці з правоохоронними органами, до співпраці з пресою, з громадськістю. А зі свого боку я заявляю офіційно, що буду тільки сприяти розслідуванню цієї справи і сподіваюся на її об’єктивність.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 2