Вакцинація проти COVID-19: закарпатські прикордонники – на 2 етапі

Опубліковано:

В рамках виконання своїх обов’язків, прикордонники щодня контактують із великою кількістю осіб, адже першими зустрічають громадян, які прибувають на територію нашої країни та, безумовно наражаються на небезпеку захворіти на коронавірусну хворобу. З початку пандемії військовослужбовці Держприкордонслужби одними з перших протидіяли розповсюдженню коронавірусу і, як ніхто інший розуміють, що найдієвішим засобом боротьби з COVID-19 – є вакцинація. Вакцина допомагає імунітету боротися з вірусом і формує в організмі антитіла, а пройдений курс щеплень мінімізує ризик зараження.

Повний курс щеплень в Мукачівському прикордонному загоні вже пройшли майже 500 осіб. Вакцинують персонал загону мобільні бригади Мукачівського ЦПМСД трьома видами вакцин – AstraZeneca, Pfizer-BioNTech та CoronaVac. Окрім того, частина військовослужбовців та працівників Мукачівського прикордонного загону отримують щеплення в наявних на Закарпатті стаціонарних пунктах щеплення. 

Пам’ятаймо! Вакцинація убезпечує від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19 та допомагає вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей 

Про Захід