Здоров'я Останні новини Регіональні Новини

В Закарпатті закуплять 7 апаратів ШВЛ та 5 пересувних рентген-апаратів

В.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко сьогодні повідомив, що вночі в область була доставлена допомога для медиків, поліцейських і рятувальників.

«Ми отримали більше 5 тисяч експрес-тестів, 1728 тестів ПЛР, які дають 100% результат, 280 костюмів-комбінезонів біозахисту, 2660 респіраторів. Всі ці речі будуть розподілені між закладами, в першу чергу між тими, які будуть першими приймати на себе цей удар: Закарпатська обласна клінічна інфекційна лікарня, Закарпатська обласна лікарня, Ужгородська міська лікарня, центр легеневих хвороб та дитяча обласна лікарня», – відзначив чиновник.

Наразі спільно діють всі заклади, всі органи місцевого самоврядування, і в результаті, станом на сьогодні, вже виділено майже 187 мільйонів гривень. Сьогодні відбулося засідання експертів, які визначали перелік капітальних видатків. Зокрема, було вирішено, що за бюджетні кошти закуплять 7 апаратів ШВЛ та 5 пересувних рентген-апаратів, а також велику кількість розхідних матеріалів, які потрібні для безпеки медиків.

«Вчора відбулося засідання бюджетної та медичної комісії, які погодили всі наші пропозиції, і вже із завтрашнього дня почнуть відбуватися закупівлі з департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА», – зауважив Олексій Гетманенко.

Як повідомив Михайло Поляк, директор комунального неприбуткового підприємства «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної ради, апарат ШВЛ високого класу коштує майже 2 мільйони гривень.

Як вже сьогодні повідомляв “Про Захід”, влада найближчим часом пообіцяла розібратися із завищеними цінами в магазинах та аптеках області.
«Про Захід»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

38 + = 41