Останні новини Регіональні Новини Соціум

В УжНУ запалав Вифлеємський вогонь миру (Фото)

Щороку перед Різдвом пластуни в Україні поширюють Вифлеємський вогонь миру, який привезений з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі. Спочатку його транспортують літаком до Австрії, а після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі, естафета передається до сусідніх країн. Вогонь символізує мир, любов, добро та має за мету об’єднувати християн у Святвечір. 

Для українських пластунів стало гарною традицією передавати Вифлеємський вогонь миру до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Президенту України,  міністерствам, іншим державним установам та церквам. Цьогоріч представники Пласту в м. Ужгород передали  Вифлеємський вогонь миру і до Ужгородського національного університету. У вівторок, 22 грудня, пластуни разом з головою Студентської Ради Вікторією Кенідрою та головою Профкому Олександром Бараном здійснили передачу вогню в холі ректорату. 

Як зазначає референтка з комунікацій Пласту в м. Ужгород Вікторія Попадинець,  цього року вперше розглядався варіант робити «передачу» вогню в електронному режимі. Проте, на щастя, все-таки скаути Словаччини змогли передати вогонь в Ужгород біля кордону. Також важливо, що з 2014-го року пластуни щороку передають Вифлеємський вогонь миру захисникам у зону бойових дій на Сході України і цей рік не став винятком. Вифлеємський вогонь миру, який палає від Заходу до Сходу, символізує єдність українців. 

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

32 + = 34