В Ужгороді запрацював новий сервісний центр Пенсійного фонду (Фото)

Опубліковано:

Новий сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області запрацював цього понеділка, 7 грудня, в обласному центрі.

Сервісний центр адресу не змінив – так само розташований в будівлі по вулиці Загорській, 2.

До того відділ обслуговування громадян № 8 (сервісний центр) працював в іншому приміщенні, де не було залу очікування, що створювало незручності як для відвідувачів, так і для працівників.

Відтак зараз відремонтували нові приміщення і відвідувачі очікують своєї черги в комфортних умовах. І робоча зона, і зал очікування оформлені відповідно до стандартів обслуговування громадян, затверджених Пенсійним фондом України.

Кількома днями раніше завершився ремонт і залу очікування відділу обслуговування громадян № 4 (сервісного центру) в Мукачеві – тут теж тепер відвідувачі очікують своєї черги в сучасному залі.

Таким чином, на сьогодні у всіх сервісних центрахГоловного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській областіпроведено капітальні ремонти, і вони відповідають сучасним вимогам як щодо технічного оснащення, так і естетичного оформлення, інформує ПФУ у Закарпатській області.

Про Захід