В Ужгороді визначили місця для торгівлі ялинками та новорічними прикрасами

Опубліковано:

В Ужгороді визначили місця для торгівлі ялинками та новорічними прикрасами. Відповідно до розпорядження міського голови, триватиме така торгівля до 31 грудня.У Боздоському парку 6-30 грудня буде ялинковий ярмарок.

 Крім того, визначили додаткові місця для тимчасової роздрібної торгівлі ялинками та новорічними прикрасами у цей же період:– біля будинку №15 на вулиці Вілмоша Ковача (поруч із колишньою хімчисткою біля ринку «Білочка»);– збоку ринку «Новий ринок» на вулиці Марії Заньковецької біля будинку № 77;– поблизу ринку «Нива» на вулиці Андрія Палая;– на вул. Підградській біля будинку № 59 (поруч із «Перечинським» автовокзалом);– навпроти ТЦ «Епіцентр-2» на вулиці Миколи Бобяка;– навпроти стоянки ТРЦ «Дастор» на вулиці Закарпатській;– біля кафе «Гармонія» на вулиці Миколи Бобяка;– біля стадіону «Авангард» на вулиці Івана Франка.Новорічними прикрасами – на вулиці Олександра Фединця позаду «зеленого ринку».

Адміністраціям ринків та супермаркетів рекомендували організувати торгівлю ялинками та новорічними прикрасами. Контролювати, як підприємці дотримуються Правил благоустрою, аби не було стихійної торгівлі ялинками у невизначених місцях, будуть працівники управління контролю за благоустроєм та дотриманням ПДР.

Ужгородська міська рада

Про Захід