Економіка Закарпатські новини

В Ужгороді виплачуватимуть 15 щомісячних стипендій кращим спортсменам міста

Порядок виплати щомісячних стипендій Ужгородської міськради кращим спортсменам міста затвердили сьогодні на черговому засіданні виконкому.

Цим Положенням встановлюється 15 щомісячних стипендій у розмірі 2000 гривень кращим спортсменам на конкурсних засадах, з урахуванням спортивних результатів за попередній календарний рік та виплачуються за рахунок коштів міського бюджету.

На здобуття стипендій можуть бути висунуті спортсмени Ужгорода, які здобули перемогу або посіли призові місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських, Всесвітніх, Європейських, Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах та Кубках України серед дорослих, молоді та юніорів з видів спорту, що визнані в Україні у встановленому законодавством порядку. Кандидатури спортсменів на здобуття стипендії подають обласні, міські дитячо-юнацькі спортивні школи, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та інші організації фізкультурно-спортивної спрямованості, що зареєстровані та фактично знаходяться на території міста Ужгород.

Кандидатури спортсменів на отримання стипендії у 2020 році подаються до 15 червня, а на наступні роки – до 15 листопада у відділ молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 86 = 91