Події Регіональні Новини

В Ужгороді відзначили найкрасивіший міський двір

Ним став дворик ОСББ Добролюбова, 4. Ця прибудинкова територія серед десятка інших прийняла участь у конкурсі “Ужгород – місто краси” від Фонду Андрія Півня.

Організатори ставили собі за мету не тільки віднайти та відзначити найкрасивіші ужгородські дворики, а, у першу чергу, показати добрий приклад небайдужих, ініціативних ужгородців та інших заохотити дбати про наше місто спільними зусиллями.

“Нам важливо, аби активні містяни, які своєю працею роблять наше місто красивішим знали, що їх робота дуже потрібна і цінна. Разом з тим ми сподівалися, що добрий приклад, заохотить й інших об’єднуватися і, не чекаючи, що хтось має навести лад у вашому дворі, зробити це самотужки, дружньо, разом” – Віра Півень, керівниця Фонду Андрія Півня.

Конкурс проходив в кілька етапів: спершу фото й відео учасників мали підтримати ужгородці своїми “лайками”, далі ж між фіналістами обирали переможця рандомним методом. У результаті фортуна посміхнулася ОСББ Добролюбова 4.

“Мешканці цього ОСББ своїми руками створюють красу довкола – квіти, альтанка, сад. Усе доглянуте і впорядковане. І це чудово. Адже, Ужгород – наш спільний дім. І ніхто не зробить порядку там, де ми живемо, окрім нас самих”, – коментує Андрій Півень, меценат й засновник Фонду.

Відтак, подружжя Півнів вручило переможцям нагороду у конкурсі та грошовий сертифікат на потреби прибудинкової території.

“Зустріч була дуже дружньою, приємною та веселою. А ці кошти принесуть нашим мешканцям додатковий комфорт. Дякуємо всім за допомогу у перемозі!”, – підсумовує Тетяна Пашко, голова ОСББ Добролюбова, 4.

А тим часом у Фонді Андрія Півня триває ще один цікавий проєкт “Ужгородці, якими ми пишаємося”, на меті в якого відзначити талановитих, неймовірних наших земляків. Містян закликають доєднуватися і пропонувати кандидатури ужгородців, які своїми добрими вчинками чи видатними здобутками заслуговують, аби про них дізналося усе місто. У фіналі проєкту відбудеться урочисте нагородження ужгородців, якими пишається усе місто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 8 = 10