В Ужгороді відкрили виставку «Об’єднаймося ж, брати мої»

Опубліковано:

У Закарпатському музеї архітектури та побуту відкрили виставку робіт учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої». Захід пройшов у рамках відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Організатор виставки – Обласний організаційно-методичний центр культури.

На експозиції представлено 136 робіт здобувачів освіти із понад 20-и мистецьких шкіл Закарпатської області.

Гармонійно доповнив експозицію виступ ансамблю бандуристів Ужгородської школи мистецтв (керівник Марія Шиян), який виконав на слова Т. Шевченка три твори: «Думи мої, думи мої», «Зоре моя вечірняя» та «По діброві вітер виє».

Відкрив виставку та привітав усіх присутніх директор департаменту культури Закарпатської ОДА-ОВА, заслужений артист України Євген Тищук, проаналізувала учнівські роботи, вказала на важливість таких заходів і подякувала Збройним силам України за захист і можливість творчо працювати в.о. директора центру культури, заслужена працівниця культури України Ганна Дрогальчук, поділився враженнями від виставки та подякував за плідну співпрацю організаторам виставки в.о. директора музею, доктор історичних наук Василь Коцан, розповіла про тематику конкурсних робіт і критерії оцінювання, подякувала дітям за старанність, а викладачам за плідну працю, побажала нових креативних ідей та можливостей для їх втілення голова журі, завідувач кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін Закарпатської академії мистецтв», кандидат педагогічних наук, доцент Аліна Волощук.

Департамент культури Закарпатської ОВА

Про Захід