В Ужгороді відкрили дитячий центр «Кіфлик»

Опубліковано:

Денний центр «КІФЛИК» для дітей 6-12 років відкрили сьогодні в Ужгородському ліцеї імені В. С. Ґренджі – Донського на вулиці Польовій, 22.

Центр створений з ініціативи ГО «Неємія» за проєктом «Захист внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області» за фінансової підтримки УВКБ ООН. Центр надаватиме послуги денного догляду дітям ВПО, із багатодітних та малозабезпечених сімей, військовослужбовців, а також дітям сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, під час перебування батьків на роботі або відвідування ними установ з особистих питань. Зокрема, тут будуть проводити заняття з фортепіано, зумби, арт-терапії, вокалу, математики, сесії з психологом.

Графік роботи центру «КІФЛИК» – із 15:00 по 18:00 із понеділка по п’ятницю.

Для отримання послуг денного догляду потрібно буде заповнити гугл-форму для реєстрації на сторінці https://www.facebook.com/ngotomoko або у Телеграм-каналі https://t.me/Tomoko_worldteam

Міський голова Богдан Андріїв подякував представникам «Неємії», особисто керівниці Тетяні Мачабелі, а також УВКБ ООН за підтримку мешканців міста через реалізацію таких важливих ініціатив.

У відкритті центру також взяли участь заступник міського голови Вадим Борець, директорка закладу Марія Гринчук, виконувачка обов’язків керівника Ужгородського офісу УВКБ ООН Віра Шелест, начальниця відділу закладів освіти управління освіти міської ради Олена Габор.

Ужгородська міська рада

Про Захід