Регіональні Новини Соціум

В Ужгороді відбувся семінар-тренінг для соціальних працівників

Тема семінару-тренінгу для соцпрацівників територіальних центрів усього Закарпаття – «Інклюзія літніх людей через послуги соціального консультування та передачу Know-How в Україну»

Тренінг провела представниця Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх людей в Україні», викладач Медико-природничого  університету з міста Миколаїв Наталія  Володка, інформує пресслужба міськради.

Учасників навчання привітав Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, наголосив, що рівень суспільства визначається насамперед ставленням, увагою до літніх людей та людей з інвалідністю і дуже важливо поліпшити якість їхнього життя.

«Старші люди, особливо ті, які не мають підтримки близьких – певною мірою наша біль і наш обов’язок бути для них підтримкою, зробити все можливе, щоб вони не почувалися покинутими, відірваними від активного життя», – сказав Богдан Євстафійович.  

Заступник директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Віктор Мацола зазначив, що в нашій області діють 18 територіальних центрів та 8 інтернатних установ, соціальні послуги надаються близько 14 тисячам літніх одиноких громадян та людей з інвалідністю, близько тисячі перебувають на стаціонарному догляді.

Тому сучасні знання, методики для роботи з ними дуже потрібні. Віктор Васильович додав, що значна робота для поліпшення якості життя уразливих категорій населення проводиться також із європейськими партнерами.

Тренерка Наталія Володка детально ознайомила учасників семінару з ознаками і особливостями перебігу старечої деменції, а також як соціальним працівникам мінімізувати емоційне вигорання  при роботі з літніми людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 6 = 10