В Ужгороді відбувся благодійний турнір з більярду (Фото)

Опубліковано:

Спортивний турнір із благодійною метою – в Ужгороді під егідою Міністерства молоді та спорту України і Федерації спортивного більярду України (ФСБУ) триває Кубок України GGPoker Open з комбінованої піраміди. 50 тисяч гривень із призового фонду спрямують на підтримку ЗСУ.

Офіційне відкриття турніру відбулося сьогодні, 26 лютого, у більярдному клубі Buffalo Ungvar, де у листопаді минулого року проходив і ІІ етап Кубку України з комбінованої піраміди. Тоді організатори та учасники придбали українським захисникам Starlink. Цього разу кошти підуть на ремонт 4 автомобілів, які відправлять прикордонникам у Краматорськ, повідомив організатор змагань, голова відокремленого підрозділу ФСБУ у Закарпатській області Сергій Король.

Змагання розпочали із вшанування пам’яті захисників, які віддали життя а свободу і незалежність нашої держави, та Гімну України.

Учасників та гостей турніру привітав і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, який відзначив високий рівень організації змагань, подякував Збройним Силам України за можливість проводити на Закарпатті, зокрема, в Ужгороді, спортивні змагання, запевнив у подальшій підтримці таких заходів Ужгородською міською радою.

В офіційному відкритті Кубку також узяли участь заступник міського голови Василь Гомонай, віцепрезидент ФСБУ Андрій Заостровцев, начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Олег Муртазін, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, представник генерального спонсора змагань GGPoker Україна Володимир Паршин, керівник відокремленого підрозділу ФСБУ у Львівській області Олександр Білевич, голова відокремленого підрозділу ФСБУ у Харківській області Олег Галушко, керівник відокремленого підрозділу ФСБУ у Вінницькій області Анатолій Менюк, директорка більярдного клубу Buffalo Ungvar Магдалина Король.

За розвиток та популяризацію більярдного спорту в Україні подяками Федерації спортивного більярду України нагородили спонсорів та партнерів турніру, зокрема відзначили й Ужгородську міську раду.

Участь у змаганнях, які розпочалися 23 лютого і триватимуть до 28 лютого, беруть 96 більярдистів із 16-ти регіонів України, серед яких 15 майстрів спорту України та заслужений майстер спорту України, дворазовий чемпіон світу Ярослав Тарновецький.

Сьогодні, 26 лютого, стартував і фінальний етап Кубку.

Ужгородська міська рада

Про Захід