В Ужгороді відбувся благодійний концерт «Подих весни»

Опубліковано:

«Подих весни» – благодійний концерт та виставка художніх робіт учнів та викладачів Ужгородської школи мистецтв відбулися в обласній філармонії.

Подія, за словами керівниці закладу Наталії Громової, дуже визначна для педагогів та вихованців школи, адже сьогодні вперше за останні 4 роки випускники змогли виступити на сцені філармонії. Через обмеження, пов’язані із пандемією коронавірусу, а потім початком повномасштабної війни росії проти України концерти проводили у школі мистецтв.

Привітав педагогів, вихованців школи мистецтв, батьків, присутніх у залі, і міський голова Богдан Андріїв, подякував Наталії Громовій та колективу, який вона очолює, за величезну роботу, яку проводять із дітьми. Відмітив високий рівень концерту та виступів, побажав вихованцям та випускникам мистецької школи успіхів та нових досягнень, перемоги та миру Україні.

На концерт завітала і начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук.

Лунали слова подяки нашим захисникам – за можливість провести сьогодні концерт, за дитячу радість та їхні щасливі емоції. Саме тому нинішній захід – благодійний, на підтримку Збройних Сил України: у залі стояла скринька для пожертв, усі кошти передадуть військовим.

Свої здобутки на сцені Закарпатської обласної філармонії представили найбільші колективи школи мистецтв, цьогорічні лауреати та дипломанти обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів: дитячий симфонічний оркестр, оркестр народних інструментів, хори учнів молодших та старших класів, ансамблі «Respiro musicale», «Едельвейс», «Музики» та «Чорнобривці», угорської пісні «Естерланц», народного танцю «Карічка», ансамблі бандуристів, гітаристів, скрипалів, ударних інструментів. У програмі – українські народні пісні, танці, літературно-музичні композиції.

Дуже тішить, що із 74 цьогорічних випускників Ужгородської школи мистецтв майже половина продовжать далі навчання за обраним мистецьким фахом.

Ужгородська міська рада

Про Захід