В Ужгороді відбуваються масштабні спортивні події

Опубліковано:

Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради приймає перший етап Всеукраїнських змагань «Фестиваль легкоатлетичного триборства». Діти 2011-2012, 2013 років та молодші змагаються у таких дисциплінах, як біг на 50 м з бар’єрами, 60 м, 300 м та 600 м, метання м’ячика та штовхання ядра, стрибки у довжину та висоту. Участь у турнірі беруть понад 200 спортсменів Закарпатської, Львівської, Рівненської, Сумської, Донецької, Одеської, Кіровоградської, Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Житомирської, Полтавської, Черкаської, Дніпропетровської, Київської областей та міста Києва.

Також у місті – відкритий турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту «Pole Dance Showdown». Цьогорічний захід зібрав понад 400 учасників із різних куточків України: Сумської, Одеської, Харківської, Запорізької, Житомирської, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Рівненської та Закарпатської областей. Зокрема, свої виступи покажуть і 5 місцевих команд. Позмагатися також приїхали й гості з Угорщини, Італії та Латвії.

Організатори – ГО «Закарпатська федерація пілонного спорту та повітряної акробатики» за підтримки Ужгородської міської ради та НОК Закарпаття.

Більше фото – за посиланням.

Пресслужба Ужгородської міськради

Про Захід