В Ужгороді відбулося засідання Загальних зборів ЄОТС ТИСА

Опубліковано:

«Основне завдання – консолідувати наші зусилля. Україна та Угорщина зацікавлені в розвитку двосторонніх відносин, поглибленні транскордонної співпраці та вирішенні нагальних соціальних та економічних проблем», – заявив сьогодні голова Закарпатської обласної ради, співголова Європейського об’єднання територіального співробітництва ТИСА Роман Сарай під час відкриття засідання Загальних зборів ЄОТС ТИСА.

Розгляд проєктів, які можуть бути подані на Програму транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Interreg NEXT «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» та визначення перспектив роботи на 2024 рік – питання, які серед іншого розглядали сьогодні, 6 лютого, на Загальних зборах ЄОТС ТИСА.

Перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета детально проаналізував проєкти, їх цілі та пропоновані заходи. Він зазначив: «Наразі триває активний процес підготовки проєктів до подачі на конкурс. Нам було дуже важливо звірити годинники і визначити для себе, які проєкти ми будемо подавати спільно, хто будуть наші партнери, в які напрямки ми вбачаємо пріоритетними. Для нас це – проєкти, пов’язані з екологією та культурою».

Засновники ЄОТС ТИСА обрали також нових членів Спостережної комісії. З української сторони це – колишні спікери Закарпатської обласної ради, депутати Михайло Рівіс та Володимир Чубірко.

Про Захід