Регіональні Новини Соціум

В Ужгороді відбулося чергове засідання суду у справі заступника Андріїва

В Ужгородському міськрайонному суді відбулося чергове засідання у справі за обвинуваченням першого заступника міського голови Ужгорода у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

Нагадаємо, розглядається вона з березня 2017 року і весь цей період обвинувачений активно виносить у публічну площину лише вигідну йому інформацію, формуючи таким чином хибну думку у громадськості.

На засіданні 11 серпня суд досліджував лише письмові докази, долучені прокурором на підтвердження винуватості фігурантів кримінального провадження (тобто вищезгаданого посадовця, голови постійної комісії міськради та посередника).

Також учора до суду в установленому законом порядку подане клопотання про відсторонення першого заступника Ужгородського міського голови від займаної посади. Наразі воно ще не розглянуте.
Зауважимо, що прокуратура систематично і неодноразово, як на стадії досудового розслідування, так і судового розгляду, заявляла клопотання про відсторонення чиновника.

Пояснення просте і логічне: саме перебування на цій посаді сприяло вчиненню обвинуваченим інкримінованого йому злочину.
Варто наголосити, що усі попередні клопотання були задоволені судом. Остаточне ж рішення по розгляду останнього винесе суд, а передчасні твердження про успішність чи неуспішність таких дій є лише надуманими припущеннями окремих осіб.

Принагідно нагадуємо, що факти і доводи надаються в судовому засіданні, де їм дають фахову правову оцінку. А черговий популістичний «інфовкид» у соцмережі найімовірніше робиться з метою самопіару особою, яка, зауважимо, довгий час сама ж свідомо затягувала розгляд вищеописаної справи.

Прокуратура Закарпатської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

56 − = 53