В Ужгороді уточнили перелік вулиць, які закріплені за закладами освіти

Опубліковано:

Закріплення територій обслуговування за закладами освіти Ужгорода розглянули сьогодні на розширеному засіданні робочої групи під головуванням міського голови Богдана Андріїва. У зібранні взяли участь заступник міського голови Василь Гомонай, начальниця управління освіти міськради Наталія Мухомедьянова, депутати Ужгородської міськради.

Міський голова наголосив: потрібно неухильно дотримуватися законодавства у сфері освіти і першочергово зараховувати до 1 класу дітей, враховуючи проживання неподалік закладу.

Члени робочої групи, опрацювавши минулорічне рішення виконкому та врахувавши звернення і пропозиції містян, розширили вибір навчальних закладів для тих ужгородців, які проживають рівновіддалено до кількох, тож у деяких випадках вулиці дублюватимуться. Також вилучили з переліку вулиці, які відтепер відносяться до новостворених ОТГ (наприклад, мікрорайон Підлипники), а також доповнили перелік новими вулицями.

Управління освіти Ужгородської міської ради врахує ці зауваження під час підготовки проєкту рішення на засідання виконкому, інформує пресслужба міськради.

Про Захід