В Ужгороді триває відкрита першість області з плавання

Опубліковано:

Понад 150 учасників – 11 команд з Ужгорода, Чернівців, Мукачева, Рахова 16-17 жовтня у спорткомплексі “Буревісник” в Ужгороді змагаються у відкритій першості Закарпатської області з плавання.

Хлопці та дівчата старшої, середньої та молодшої вікової категорії плаватимуть на різні дистанції та різними стилями. На урочистому відкритті сьогодні від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, депутатів та виконавчого комітету міськради, юних спортсменів, їхніх тренерів, суддів привітав заступник міського голови Василь Гомонай.

Подякував організаторам, тренерам за відповідальну роботу з дітьми, що не лише тренують спортивні навички, допомагають здобувати результати, а й гартують характер. Учасникам змагань подякував за те, що пропагують здоровий спосіб життя займаються спортом, побажав наполегливості, перемог, а командам, які приїхали з інших міст, гарно провести час в Ужгороді. Із привітаннями та побажаннями виступили також начальник відділу фізичної культури і спорту Закарпатської ОДА Олег Муртазін та голова Федерації водних видів спорту Закарпатської області

Ужгородська міська рада

Про Захід