В Ужгороді шукають учасників щорічної виставки «Світ писанки

Опубліковано:

3 квітня о 15.00 год. в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється VІ Міжнародна виставка «Світ писанки», що у передвеликодні дні вже шостий рік поспіль буде тішити наших краян та гостей міста. Її мета – популяризація та розвиток писанкарських традицій на Закарпатті, ознайомлення з різновидами розпису писанки, відтворення її автентичних зразків, звернення уваги і пошани до українських народних традицій та звичаїв.

До участі у виставці запрошуються майстри, які працюють у традиційних писанкарських техніках (воскова, шкрябанка, мальованка й ін.). Один учасник може подати на виставку 10 та більше писанок. Вік учасника – не менше 14 років. Одна-дві роботи за згодою учасників, будуть відібрані до фондової колекції музею, а інші роботи повернуться учасникам по завершенню виставки.

Для участі у виставці потрібно заповнити анкету учасника в електронному варіанті. Посилання на анкету. Роботи надсилати на адресу Закарпатського музею народної архітектури та побуту (відділ експозиції) (м. Ужгород, вул. Капітульна, 33/а).

Контакти:
сторінка у Фейсбук;
e-mail: [email protected], [email protected];
телефони: 0954240672 (музей); 0959079693 (Симкович Вікторія, відповідальна особа).

Писанки на виставку приймаються до 20 березня. Поспішайте долучитися до створення великоднього настрою у нашому місті.

Про Захід