В Ужгороді розповіли про особливості документального кіно (Відео)

Опубліковано:

Про особливості побудови та відмінності документального кіно у просторі «Смарт Поінт» розповіла режисерка-документалістка Любов Дуракова. Авторка прожила події на Майдані та зоні антитеростичної операції, її подруга, а також співавторка фільму «Аліса в країні війни», побувала у полоні. Усе пережите – вже сьогодні документальна стрічка.

Любов ДУРАКОВА – режисерка-документалістка

«Документальне кіно це — не журналістика, це кіно. Адже журналістика працює із фактом, а кіно грубо кажучи – працює з емоціями та почуттями. Че звісно умовний поділ, але це те, що важливо перш за все розуміти.»

За словами авторки, найголовніша відмінність документального кіно у тому, що тут ніхто не грає. А сценарій диктує реальність, за якою і відбувається спостереження.  Дослідження ж іноді може тривати з десяток років. Майстер-клас відбувався у рамках кінофестивалю «CMIFF», який завершується вже 10 жовтня.

Дмитро ГРЕШКО – програмний директор кінофестивалю «CMIFF»

«Попереду ще декілька майстер-класів, зокрема по створенню промороликів. Також Владислав Товтин розкаже про свій проект «Шлях Гуні». У суботу у нас заключний день, де відбуватиметься оголошення переможців і показ фільмів, які стали переможцями конкурсу.»

Про Захід