Останні новини Регіональні Новини Соціум

В Ужгороді провели селекторну нараду щодо ситуації із коронавірусом (Фото)

Сьогодні в Ужгороді відбулася чергова селекторна нарада щодо ситуації з коронавірусом у місті. Ішлося насамперед про готовність лікувальних закладів області до забезпечення ліжок для хворих на COVID-19 киснем, а також інші питання надання допомоги.

«Вважаю, це мають бути приміщення не пристосовані, а насамперед максимально придатні для медичних потреб і в Ужгороді це – госпіталь ветеранів війни на Льва Толстого (близько 70 місць), НПМЦ «Реабілітація» на Великокам’яній (близько 100) та шпиталь військових (60)», – сказав ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

У міській лікарні днями збільшили кількість ліжок для хворих на COVID-19 до 135, а за кілька днів – забезпечать 175. При цьому вкрай необхідно, щоб інші 50% місць залишалися для ужгородців, які при інших захворювань потребують ургентну допомогу.  

На селекторі  перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба розповів, що буквально перед нарадою з головою ОДА Олексієм Петровим побували в центральній міській лікарні, оглянули кисневу станцію, котра забезпечує ужгородську центральну міську клінічну лікарню та міський пологовий будинок. Рекомендував її як зразок для всіх закладів Закарпаття щодо забезпечення хворих на коронавірус кисневою терапією.

В Ужгородському пологовому, який обслуговує жінок з усієї області, які мають народжувати і захворіли COVID-19, всі відведені для таких пацієнток ліжка забезпечені подачею кисню. У міській лікарні крім кисневої станції, яка забезпечує близько 40 ліжок, є 29 концентраторів кисню і ще 31 надійдуть уже ближчими днями. Представники інших міст та районів області доповідали про ситуацію в своїх закладах, у багатьох тільки готують документацію для організації забезпечення подачі кисню або ж організовують закупівлю кисневих концентраторів, інформує пресслужба Ужгородської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 9 = 12