В Ужгороді проходить чемпіонат України із сумо серед дорослих і молоді (Фото)

Опубліковано:

В Ужгороді – чемпіонат України із сумо – одного з видів бойових мистецтв – серед дорослих і молоді до 21 та 23 років.

Участь у змаганнях беруть близько 400 спортсменів з 14 регіонів України: Волинської, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Рівненської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Харківської, Чернігівської областей та Закарпаття.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав учасників змагань, суддів, подякував Збройним Силам України, завдяки яким є змога проводити такі чемпіонати. Секретар міськради Арсен Мелкумян побажав гостям приємного перебування в нашому місті, переможних поєдинків.

В офіційному відкритті у спорткомплексі «Юність» також взяли участь заступник міського голови Василь Гомонай, начальниця управління в справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук, депутат Ужгородської міської ради Євген Прозор, начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Олег Муртазін, представник НОК України в Закарпатській області Анатолій Плеханов.

Хвилиною мовчання вшанували полеглих захисників і всіх, хто загинув від російських окупантів. Далі учасники перейшли до поєдинків.

Триватиме турнір і наступними днями, до 17 листопада. У випадку повітряної тривоги змагання призупиняються, поки не мине загроза.

Ужгородська міська рада

Про Захід