В Ужгороді представлять фотовиставку «Незламність в об’єктиві»

Опубліковано:

10 липня о 15:00 у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбудеться відкриття фотовиставки «Незламність в об’єктиві».

Експозиція фіксує злочини російських окупантів на українській землі, показує стійкість і мужність захисників України, єдність і силу суспільства у спротиві російській агресії, жагу до життя та віру у перемогу над загарбниками.

Відвідувачам запропоновано на огляд фотографії, які лише стисло передають повідомлення про незламність українського народу, його мужню боротьбу з російською навалою. Кожна світлина є свідченням сили духу та здатності українців боротися за рідну країну!

На 84 світлинах, що складають фотовиставку, зображено різні аспекти прояву нескореності українців. Зокрема, фото демонструють діяльність українських військових з різних підрозділів, рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій, поліцейських Національної поліції України в Донецькій області, медиків, волонтерів, усіх, хто проявляє незламність у боротьбі з окупантами.

Презентуватиме фотовиставку учена секретарка Донецького обласного краєзнавчого музею, кураторка виставки Оксана Муравська.

Про Захід