Анонси Культура Регіональні Новини

В Ужгороді покажуть стрічку закарпатського режисера про роботу бригади швидкої в Києві

5го березня, четвер, “Кінозалі ім. Стенлі Кубріка” пропонує до перегляду короткометражні фільми про лікарів та пацієнтів від студентів кіношколи Indie Lab. Дивимось фільми в Smart Point Початок о 20:00. Вхід 50 грн.

Цей показ присвячується всім лікарям та їх пацієнтам. Чотири короткометражні фільми від студентів кіношколи Indie Lab розкажуть вам про роботу лікарів, про війну, яка вплинула на всіх та про пацієнтів, для яких лікар є останньою надією на порятунок… та багато інших аспектів життя, як воно є.

Глядачам будуть представлені наступні короткометражні фільми:
Війна та місто (2015), режисер Дмитро Коновалов.

Цей фільм – про те, як війна приходить до міста. У сусідній Донецькій області тривають жорстокі бої, основний потік поранених солдатів їде до Харкова. Медики ледве справляються з колосальним навантаженням; поранених дуже багато, хірурги оперують цілодобово. А за парканом військового шпиталю – тихий, мирний Харків, який ще не усвідомив, що війна вже давно тут.

Скажи “А” (2019), режисер Олександр Портян.

Геннадій Коротченко працює хірургом у лікарні №7 м. Києва. Його пацієнти – діти. Під час їх огляду лікарю вдається виявити не лише хворобу, а й страхи перед системою медицини, які міцно сидять у головах батьків маленьких пацієнтів.

Схід/Діти (2015), режисер Андрій Піддубняк.

Найбільше під час війни страждають найменш захищені – діти та люди похилого віку. А якщо ці діти ще й сиротки, та ще й серйозно хворі, вони перші про кого забуває агонізуюча соціальна машина.
Врятуйте мене, лікарю! (2020), режисер Дмитро Грешко.

Фільм “Врятуйте мене, лікарю!” розповідає про роботу бригади швидкої допомоги в новорічні свята в м. Київ. Основні герої це три працівники бригади швидкої допомоги: лікар, фельдшер і водій, та виклики і пацієнти, з якими вони стикаються протягом робочої зміни.

Кіношкола Indie Lab, це лабораторія з кіновиробництва для молодих митців, яка започаткована 2013 року за підтримки Посольства США в Україні. Кураторами кіношколи є режисер-оператор документального кіно, викладач Дмитро Тяжлов та продюсерка Елла Штика, де протягом навчання студентів навчають основам режисури, знайомлять з принципами документального кіно та допомагають реалізувати свою ідею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − = 10