Відбулося погашення марки «Йозеф Гочар» та конверту «Ужгород 1932. Поштовий уряд»

Опубліковано:

Марку «Йозеф Гочар» та конверт «Ужгород 1932. Поштовий уряд» погасили сьогодні, 19 липня, біля будівлі центрального відділення «Укрпошти» на пл. Поштовій

Марку розробила ГО «Клуб Томаша Масарика в Ужгороді» спільно із Закарпатською дирекцією «Укрпошти». Вона присвячена одному з найвидатніших чеських професорів архітектури XX століття, члену Чеської академії наук і мистецтва, який спроєктував будівлю ужгородської пошти. Будівельні роботи розпочала в 1928 фірма-підрядник Lanna – відома родинна династія забудовників із Праги. Спочатку на будівництві працювали робітники з чеської Тршебови та з південно-західної Чехії, згодом були залучені місцеві будівельники. У 1930 році Ужгород отримав завершену сучасну триповерхову споруду в стилі функціоналізму.

У погашенні марки взяли участь гетьман Пардубіцького краю Мартін Нетоліцький, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, міський голова Богдан Андріїв, директор Закарпатської дирекції «Укрпошти» Сергій Калій та керівник Клубу Томаша Масарика в Ужгороді Іван Латко.

Ужгородська міськрада

Про Захід