В Ужгороді обговорили реалізацію проєкту «Активні парки – локації здорової України»

Опубліковано:

Що потрібно зробити для реалізації в Ужгороді соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», започаткованого Президентом Володимиром Зеленським, обговорювали сьогодні під час зустрічі заступника міністра молоді та спорту України Матвія Бідного, секретаря Ужгородської міської ради Арсена Мелкумяна, директора стадіону «Авангард», депутата міськради Віктора Качура, керівника Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександра Гріна.

«Активні парки» – це про рухову активність для всіх та популяризацію здорового способу життя. Проєкт передбачає будівництво в українських містах нових локацій для занять оздоровчою руховою активністю. Кожний елемент інфраструктури такого активного парку (тренажери) позначений QR-кодом із можливістю переходу на ресурс із відеоуроками, завдяки яким можна за допомогою смартфона обрати рівень складності вправ – початківець, досвідчений, професіонал.

У 2021 році у різних регіонах нашої країни відкрили понад 600 таких майданчиків на свіжому повітрі, зокрема 12 із них на Закарпатті. Плани на 2022 рік щодо проєкту були масштабні, однак корективи внесла війна. Попри всі обставини, робота продовжується.

Сьогодні в Ужгороді оглянули місця, де можна було б зробити такі активності – Боздоський та Підзамковий парки, стадіони «Автомобіліст» та «Авангард», парк Перемоги (Кірпічка). Обговорили, як у місті можна облаштувати локації для розвитку масового спорту, щоб зробити нові цікаві активності для ужгородців та внутрішньо переміщених осіб, яких в Ужгороді багато, і задовольнити їхні потреби для підтримки здорового способу життя.

Про Захід