Регіональні Новини

В Ужгороді обговорили екосистемні послуги та гідроенергетику: пілотне застосування європейських інструментів у річкових басейнах країн Східного партнерства

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Днями в м. Ужгороді за сприяння Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках підтримки громадянського суспільства в регіоні Національний екологічний центр України організував проведення міжнародного семінару в рамках проекту «Екосистемні послуги та гідроенергетика: пілотне застосування європейських інструментів у річкових басейнах країн Східного партнерства».

Серед спікерів семінару були Оксана Станкевич-Волосянчук, експерт ГО «Екосфера», Руслан Гаврилюк, голова Національного екологічного центру України, на відео-зв’язку Ілля Тромбіцькийта Ольга Казанцева, («Еко-Тірас» (Молдова), Арам Габрієлян, НУО «Хазер» (Вірменія) та Ельчін Султанов, директор Азербайджанського орнітологічного товариства. Від Державної екологічної інспекції у Закарпатській області у роботі форуму взяла участь заступник начальника Інспекції Оксана Фенцик.Учасники семінару ознайомились з сучасною концепцією екосистемних послуг річкових басейнів та європейськими інструментами їх оцінки.

Також були презентовані результати пілотної оцінки для басейну р. Уж та висвітлений досвід застосування екосистемного підходу в інших країнах Східного партнерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =