Економіка

В Ужгороді надрукували статистичний щорічник “Закарпаття 2018”

Головне управління статистики у Закарпатській області інформує, що вийшов з друку статистичний щорічник “Закарпаття 2018”, у якому наведено широкий спектр актуальних показників, які характеризують соціально-економічне становище області в 2018 році у порівнянні з попередніми роками.

Щорічник сформовано за такими розділами: населення та міграція; ринок праці; доходи та умови життя; населені пункти та житло; освіта; охорона здоров’я та соціальний захист; культура, відпочинок, спорт і туризм; правосуддя та злочинність; навколишнє середовище та природні ресурси; національні рахунки; державні фінанси та кредит; ціни; Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України; енергетика; промисловість; сільське господарство, мисливство, лісове господарство, рибне господарство; будівництво; капітальні інвестиції; транспорт і зв’язок; зовнішньоекономічна діяльність; внутрішня торгівля; діяльність підприємств; наука та інновації.

Крім того, видання містить окремий розділ, у якому порівнюються основні показники соціально-економічного розвитку Закарпаття з показниками інших регіонів України.

Дані наведено за видами економічної діяльності, видами продукції, більшість з них подано у розрізі міст обласного значення та районів.

Перед кожним розділом подаються методологічні пояснення та визначення економічних термінів. Для наглядності матеріал доповнено діаграмами та графіками.

Оксана Яковенко,

завідувач сектору поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =