В Ужгороді на святі для дітей у парку «Боздош» зібрали 28700 гривень донатів для ЗСУ (Фото)

Опубліковано:

Майстер-класи, квести, пес «Патрон», патріотичний Янгол аквагрим, розпис патріотичних пряників, приготування магічного коктейлю, смачні забави для дітей та дорослих – такий широкий перелік заходів приготував Рух підтримки закарпатських військових. Свято в парку «Боздош» відбулося на вихідних і зібрало численну публіку.

«Ми хочемо привернути увагу до кількох важливих моментів: волонтерської локації «Смачно від ведмедів», де можна вибрати за донат смачну їжу та напої і до роботи нашої ініціативної групи «Помагатори». Саме ці люди опікуються нашими пораненими воїнами. Ми запустили нашу благодійну ятку в середині квітня і наразі працюємо лише на вихідних, але літо, це час, коли можна бути більш ефективним у парку, тому ми і придумали разом з творчими волонтерами це свято», – зазначила волонтерка Ірина Сергієнко.

Забави з 11 ранку до 21 вечора об’єднали майже сотню дітей та їх батьків.

«Вийшов одноденний літній табір, в якому час летить легко і непомітно, але день дуже насичений.  Ми поставили мету за два вихідні зібрати 10 000 гривень і на них закупити потрібний для поранених одяг, але досягли значно кращих результатів», – розповіла координаторка ГО «Рух підтримки закарпатських військових – Ужгород» Галина Ярцева.

З усіх активностей, які волонтери провели у вихідні вдалось отримати 28700 грн. Зокрема, в скриньці ятки «Смачно у ведмедів» відвідувачі залишили 11000 гривень донатів.

Частина коштів, як зазначалось, піде на потреби поранених, інша частина на часткову оплату РЕБу для ЗСУ.

Ініціативна група «Помагатори» від ГО «РПЗВ-Ужгород» здійснювала дану діяльність в рамках підтримки волонтерських ініціатив Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу необов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Про Захід