В Ужгороді біля власного будинку побили жінку

Опубліковано:

Інцидент трапився вчора, 8 травня, ввечері в Ужгороді. За словами потерпілої, вона заступилась за доньку, до якої чіплялися невідомі люди ромської національності. Саме це й стало причиною конфлікту.

Згодом нападники повернулися з підкріпленням, почали бити жінку та погрожувати вбити всю її родину. Нахаб не спинила навіть поліція, яка приїхала згодом.

Про це розповіла у соцмережах ужгородка Marianna Yatskiv-Chorey.

Вчора вечері мене було побито людьми ромскоі національності. Невідомі роми серед білого дня почали ціплятись до доньки, яка поверталась додому. Я заступилась за свою доньку.

Роми облаяли мене нецензурною лексикою і пішли. Але хвилин через 20, пришли особи ромскоі національності біля 50 осіб до мене додому, почали виламувати забір, зашли на територію двору, вхопили за волося та витягнули на вулицю і почали мене бити з погрозами, що переріжуть всю родину.

Поки приіхав наряд поліціі біля 5 машин, роми на вулиці продовжували бити. Не зважаючи на поліцію, погрожували, що всіх переріжуть. Думаю, що були під дією алкогольного або наркотичного спяніння.

Мною була написана заява Ужгородський відділ поліції, також в відділ приіхав іхній представник Мирослав Горват. Поспілкувавшись з ним, роми радісно посміхались відчувши свою безнаказаність. – розповіла жінка у Фейсбуці.

Про Захід