В Івано-Франківську відкрили відділення науково-дослідного центру судової експертизи

Опубліковано:

у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності

Сьогодні за підтримки та ініціативи Міністерства юстиції України в Івано-Франківську відкрили Західноукраїнське відділення науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності.

Як зазначив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, новостворене відділення може стати флагманом судової експертизи у регіоні, яка з кожним днем стає все більше затребуваною. Для цього, на переконання урядовця, є всі можливості, зокрема, фаховий колектив працівників, тісна співпраця з обласною владою. Єдине, що ще необхідно вдосконалити, – матеріально-технічну базу.

Своєю чергою заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник підкреслив, що важливість проведення судових експертиз в умовах сьогодення, коли в Україні триває повномасштабна війна, важко переоцінити. Особливо це стосується інформаційних технологій, які невпинно розвиваються і потребують захисту.

“Відкриття даного відділення на Прикарпатті дасть змогу забезпечити захист прав інтелектуальної власності, здійснювати поглиблене експертне вивчення і впровадження інформаційних технологій”, – резюмував Вадим Созоник.

Опісля урочистого відкриття також відбувся науково-практичний семінар на тему “Актуальні питання прийняття спадщини: аналіз законодавчих змін, особливості прийняття спадщини під час війни, спори про прийняття спадщини”.

Івано-Франкіська міська рада

Про Захід