УжНУ проводить Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників

Опубліковано:

Державний вищий навчальний заклад “Ужгородський національний університет” проводить Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників з таких предметів: біологія, географія, математика, фізика та хімія

До участі в олімпіадах запрошуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів та особи, які отримали повну загальну середню освіту або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в цьому навчальному році. Можна брати участь у кількох олімпіадах.

Перший (дистанційний, заочний) тур триває з 20 січня до 2 квітня 2021 року. Завдання туру та анкету учасника можна  завантажити за посиланням:

Завдання заочного туру профорієнтаційних олімпіад ДВНЗ “УжНУ”

Заповнена анкета і розв’язки завдань заочного туру додаються у вигляді вкладених файлів до листа на адресу [email protected]

Розв’язки завдань першого туру необхідно надсилати у вигляді якісних фотокопій (сканкопій) або у текстових документах. Анкета заповнюється у текстовому процесорі та надсилається в одному з форматів текстових документів (наприклад, rtf, doc, docx).

За цією ж адресою ([email protected]) можна отримати консультації з організаційних та технічних питань.

Учасники олімпіади, які набрали не менше 75% балів на першому етапі, будуть запрошені до участі у другому турі, який проходитиме безпосередньо у ДВНЗ “УжНУ”. 

Учасники другого туру олімпіад, які наберуть не менше ніж 90% балів, отримають до 20 додаткових балів до результату сертифіката ЗНО з одного із предметів при розрахунку конкурсного бала (тільки у ДВНЗ «УжНУ») на спеціальності, перелік яких наведено у Додатку 4 до Правил прийому.

Графік проведення олімпіад :

  • до 2 квітня – прийом розв’язків завдань першого туру на електронну адресу олімпіад ([email protected]);
  • не пізніше 7 квітня – оприлюднення результатів на офіційному сайті з повідомленням учасників електронною поштою;
  • 12 квітня – розгляд апеляцій на результати першого туру;
  • 17 квітня – другий тур.  

Про точний час та спосіб проведення переможців заочного туру буде повідомлено додатково через електронну пошту та через сайт.

Дати можуть бути змінені.

Оргкомітет олімпіад, приймальна комісія УжНУ

Про Захід