Ужгородця підозрюють у масовій підробці офіційних документів для розповсюдження по Україні

Опубліковано:

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури мешканцю обласного центру повідомлено про підозру у підробленні офіційних документів, печаток, штампів і бланків підприємств за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 358 КК України).

Правоохоронці з’ясували, що протиправна діяльність велася в Ужгороді, де житлове приміщення було облаштоване під офіс та оснащене усією необхідною технікою. Там підробляли посвідчення водія, медичні та юридичні документи тощо. Для надання їм вигляду оригіналу зловмисники мали в розпорядженні сфальсифіковані бланки цих документів, печатки та штампи, які на них проставляли. Слідством встановлено, що такий «бізнес» організував підозрюваний ужгородець.

Під час обшуку приміщення було виявлено записи щодо вже наявних у ділків замовлень. Згідно з ними, їх клієнти проживали в різних містах України, а вартість послуг сягала від кількох тисяч гривень до кількох десятків тисяч євро чи доларів.

Наразі деталі протиправної діяльності встановлюють у ході досудового розслідування, яке здійснює Ужгородське райуправління поліції за оперативного супроводу відділу міграційної поліції ГУ Нацполіції Закарпаття.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Закарпатська обласна прокуратура

Про Захід