Економіка Закарпатські новини

Ужгородських підприємців запрошують взяти участь у міжнародному проекті

Підприємців запрошують взяти участь у міжнародному Проекті SES – Cлужба Старших Експертів.

Служба Старших Експертів (SES) – провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проекти в інші країни на громадських засадах.

Тобто, експерти із різноманітних сфер діяльності, які мають багаторічний професійний досвід, готові на безоплатній основі працювати на будь-якому підприємстві та надати співробітникам допомогу, відповідно до поставлених керівником задач.Ми знайдемо потрібного фахівця, виходячи з запиту замовника та індивідуальної ситуації на підприємстві. Проблеми, які вирішуються нашими експертами, полягають,в першу чергу, в підвищення кваліфікації персоналу та наданні практичної допомоги при вирішенні задач технічного та організаційного характеру (як то вдосконалення виробництва, організація підприємства, поліпшення якості, навчання персоналу,розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, експорт продукції, модернізація виробництва та інше).

Що пропонують?

– безкоштовна подача заявки. Проект оплачує всі ключові видатки (страховки, перельоти, організаційні витрати на залучення експерта).

– SES – це більше 12 000 експертів, які надають свою допомогу на громадських засадах. Секрет їхнього успіху – багаторічний професійний досвід в 50 галузях економіки і 500 професійних сферах.

– працюють з 1983 року і вже реалізували понад 50 000 проектів в 160 країнах Світу: в Африці і на Близькому Сході, в Азії та Середньої Азії, в Латинській Америці і Вест-Індії, в Центральній, Східній і Південно-Східній Європі, на Кавказі, а також в Україні.

До кого можна звернутися з додатковими запитаннями?

Контакти: 044 461 98 08, 067 233 47 50

Анкета – за посиланням

Додаткова анкета для молодих підприємств (до 2-х років) – за посиланням

Додаток щодо захисту персональних даних – за посиланням

Заповнену заявку надсилати на адресу: [email protected]

Управління економічного розвитку міста Ужгородської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 7 = 2