Культура Соціум

Ужгородський скансен запрошує на виставку (Фото)

7 сепня в Ужгородському скансені відкрилася виставка Івана Єфремовича Бондаренка, члена Об’єднання професійних художників Закарпаття, присвячена 80-річному ювілею автора. 

На виставці автор презентував 34 художні полотна. Це в основному пейзажі та акварелі. Улюбленою тематикою автора є мальовничі краєвиди Закарпаття, народна та міська архітектура. На відкритті зібралось велика кількість поціновувачів образотворчого мистецтва, друзів, колег автора.

Василь Коцан, директор музею, коротко ознайомив присутніх з життєвим та творчим шляхом І. Бондаренка. Від обласної адміністрації з вітальним словом виступила Надія Токарчик, заступник начальника управління мистецтв департаменту культури. Професійну оцінку творчості Івана Бондаренка дали його колеги Василь Брензович, заслужений художник України, голова Об’єднання професійних художників Закарпаття; Владислав Ганзел, голова закарпатського обласного відділення національної спілки архітекторів України; Михайло Белень, заслужений художник України, член Об’єднання професійних художників Закарпаття.

Своїми враження про творчі здобутки І. Бондаренка за останні роки поділився Борис Кузьма, голова закарпатського обласного осередку Національної спілки художників України. На виставці були присутні друзі-сокурсники І. Є. Бондаренка, які вчились з ним на однЛьвівського політехнічного інституту. З вітальним словом та декламуванням віршу до автора виставки звернувся Олег Боднар, член-кореспондент Національної академії мистецтв України.

Ознайомитись із творчим доробком митця можна впродовж двох тижнів у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 3 =