Здоров'я Соціум

Ужгородські рятувальники відвідали дитячий табір (Фото)

Вчора, 7 серпня вихованці Всеукраїнського дитячого, духовно-просвітницького, оздоровчого табору «Камо Грядеши» поринули у цікавий світ роботи оперативно-рятувальної служби Закарпаття.

Цьогоріч цей літній православний табір зібрав 170 дітей віком 6-10 років із Закарпаття, Волині, Києва та Прикарпаття. Місцем зустрічі його вихованців став дитячий табір “Трембіта”, що в с. Циганівці Ужгородського району. Сюди й завітали рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

А щоб літній відпочинок у молодого покоління залишив лише приємні спогади, передусім рятувальники нагадали присутнім про основні правила безпеки в повсякденному житті та на відпочинку.

Йшлося про те, як не допустити пожежі вдома та що робити, якщо вогонь все ж охопив помешкання. Особливу увагу дітей бійці ДСНС акцентували на правилах поводження в екосистемах краю та під час відпочинку на воді. Сьогодні в області вже зареєстровано 18 випадків загибелі людей на водоймах. Не забули розповісти і про підозрілі, вибухонебезпечні предмети.

Діти дізналися про роботу рятувальників, будову та комплектацію
пожежного автомобіля, побачили як працює аварійно-рятувальний інструмент, але найбільше, дітлахам сподобалося власноруч гасити умовну пожежу.

Усім учасникам заходу співробітники ДСНС вручили тематичні листівки та пам’ятки попереджувального характеру. Організатори табору подякували рятувальникам за змістовне та якісне проведення заходу. А діточки ще тривалий час жваво обговорювали побачене, деякі навіть цікавились, як їм швидше стати рятувальниками.

Управління ДСНС в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

90 − 81 =